Vánoční osvětlení – zářivý vánoční prvek

christmas-trees-1042542_1280Trh nabízí spoustu druhů vánočního osvětlení. V obchodech si můžete zakoupit klasické a stále velice oblíbené vánoční řetězy, kterými ozdobíte prakticky vše. Na ozdobení budov jsou, ale vhodnější LED vánoční krápníky a závěsy. Čím dál častěji se používají i světelné kabely (hadice), ohromně působivé je LED sněžení, příjemnou atmosféru vánoční dotvoří i ostatní světelné vánoční motivy a svítící sochy. Při výzdobě exteriéru se snažte pečlivě zamaskovat přívodové kabely. V noci nejsou sice vidět, ale přes den působí nevábně a kazí dojem z krásně nazdobené zahrady. Méně často znamená více, a proto doporučujeme nákup vánočního osvětlení v jedné barvě.

Vánoční osvětlení skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Vánoční osvětlení před použitím vždy zkontrolujte

I když si pořídíte kvalitní vánoční osvětlení, tak přece jen bude vhodné ho před použitím zkontrolovat, zda není poškozená kabeláž, rozbité žárovky a z řetězů nesmí koukat žádné drátky. Dále se mrkněte na automatický přepínač barevných světýlek, a pokud některé žárovky nesvítí, něco je špatně a mohlo by dojít k přehřívání.  Nikdy nekupujte vánoční osvětlení na tržnicích nebo u jiných pochybných prodejců. Se zlou se otážete, a v horším případě můžete i vyhořet. Vánoční osvětlení kontrolujte pravidelně a taky si pamatujte, že se nesmí na vodič řetězu věšet ozdoby. Další informace o vánočním osvětlení hledejte na portálu IDnábytek.cz.

Decentní vánoční osvětlení není kýč

Mnozí lidé pohlížejí na přílišné zdobení interiéru a exteriéru jako na kýč a raději volí komornější výzdobu ve starém duchu. Proč ne, ale proti Americe je výzdoba zahrad vánočním osvětlením v Česku stále ještě decentní. Přestože na Ježíška nedáme dopustit, tak dekorace v podobě Santa Clause se u nás zabydlela. Pán s dlouhým bílým plnovousem a červenou čepičkou s bílou bambulí se culí na oknech, balkonech a v zahradách.

Mohly by se vám hodit: výborné recepty na vánoční cukroví

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *