Uspořádejte perfektní zimní venkovní párty pod stanem

Být králem vlastní oslavy znamená, že budete mít vše dokonale připraveno a pozvete hosty do dokonalého prostředí. Je váš dům příliš malý na to, abyste si pozvali všechny, se kterými chcete sdílet radost? Nebo si hosty jednoduše domů nechcete zvát, protože víte, že hrozí poničení různých věcí a úklid potom trvá dlouhé hodiny? Vyřešte to šalamounsky a uspořádejte neobvyklou zahradní oslavu. Nebojte se, teplo vám bude a prostoru bude taky dost!

Nejlepším řešením je trubková konstrukce

Půjčit si můžete cokoliv, právě i stany na zahradní párty třeba i pro několik desítek osob. Pro zimu jsou ideálním řešením velké a robustní trubkové stany. Ty mají nejen vysokou stabilitu, která odolá zimnímu vichru, ale mají především silnější bočnice, takže se dají rychle a důkladně vytopit pomocí topných agregátorů. I když venku bude mráz, vy a vaši hosté budete se stanu pobíhat třeba v tričku. Navíc trubkové stany nabízí velký prostor, takže v něm můžete mít třeba i pódium pro kapelu, taneční parket a současně stoly a židle pro všechny hosty. Jedinou nevýhodou takového stanu je pořizovací cena, která se šplhá k několika desítkám tisíc korun. Byl by holý nesmysl ho kupovat, naopak chytré řešení je si stan půjčit. Podívejte se, jakou nabídku má půjčovna párty stanu AZrent.

Kompletní výbava pro dokonalou párty

Půjčovna kromě stanů nabízí i další vybavení, aby si každý mohl užít perfektní oslavu. Půjčit si můžete třeba gril na sele, párkovač na výrobu párků v rohlíku, klasické pivní sety na sezení a další vybavení: koukněte na ceník party stanů a dalšího vybavení.

Připravte zábavu!

Není nic horšího, než když se hosté nudí. Nespoléhejte na to, že se sami zabaví a připravte jim zábavu, na kterou se bude dlouho vzpomínat. Právě podle ní se pozná kvalita hostitele. Pro dospělé to může být třeba soutěž v míchání drinku (inspiraci na recepty najdete zde), karaoke nebo třeba malování a hádání filmů či filmových postav.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *