Sedací pytle a vaky

Sedací polštář. Zdroj: Mt-Nabytek.cz

Sedací polštář. Zdroj: Mt-Nabytek.cz

Necháváte se rádi objímat? Kdo ne, že? Tak přesně tenhle pocit vám nabídnou sedací pytle a vaky, do kterých se můžete pohodlně „zavrtat”. Vzpomínáte si, jak jste se jako děti jednoduše zachumlali pod peřinu, kde jste se cítili v bezpečí? Zkuste si tyhle momenty připamatovat, i když už jste nějaký ten pátek dospělí.

Sedací pytel nebo vak vám poskytne pohodlí a zároveň oporu vašemu unavenému tělu, které přece jen od let školkových doznalo jistých stop od hodin, jež jste strávili v kanceláři za počítačem v plném pracovním nasazení. Jedná se o mnohem výhodnější nákup než klasické křeslo. Vak si totiž připůsobíte. Jednoduše náplň odeberete nebo přidáte, takže můžete sedět na pevnější ploše, která si udrží žádoucí tvar nebo na měkčí, která se přizpůsobí a přitom poskytne dost opory. Případně zvolíte málo výplně a pak si můžete v polosedě báječně odpočinout. Zároveň se o měkký pytel nemohou zranit ani děti v případě, že se jim někdy nepodaří zcela usměrnit příliv energie.

Dětem se bude líbit barevný vak ve tvaru míče. Nicméně u těch v podobě zvířátka se i vy přistihnete, že byste ho svým potomkům docela rádi zabavili. V každém (skoro každém, uznáváme) z nás dříme jeho hravější já.

Dětský sedací pytel. Zdroj: Mt-Nabytek.cz

Dětský sedací pytel. Zdroj: Mt-Nabytek.cz

A až budou chtít vaše ratolesti mít tak trochu klid od rodičů, prostě si svoje posezení libovolně přemístí. Díky nízké hmotnosti totiž manipulaci s ním zvládnou i ti malí.

Stále přece jen s pořízením váháte? Jak se vám bude sedět, to je nejlépe si ověřit, pardon, doslova na vlastní pozadí. Co když zjistíte, že vám křeslo vyhovuje přece jen více? Pro vás nabízíme rozkládací sedací vaky. Ve složeném stavu vypadají právě jako křeslo.

Navíc jsou opravdu skromné a vystačí si i s menším obývacím pokojem. Majitelé prostorných bytů mohou zvolit jejich XXXL bratříčky. Jsou mezi vámi zastánci střízlivosti, kterým zvířátka způsobují spíše lehký tik v oku než nadšení? S decentnější paletou barev jsme na vás mysleli také.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *