Reklamní tašky pro udržitelnost naší planety

V posledních letech si začínáme stále více uvědomovat, že některé výdobytky lidské kultury mají negativní vliv na životní prostředí. Klasickým příkladem jsou jednorázové plastové tašky, které doslova zaplavily všechny kouty planety. Dnes již i firmy mohou motivovat své zaměstnance a zákazníky k pořízení ekologických variant.

Plastové reklamní tašky lze snadno nahradit

V minulých letech bylo u řady společností pravidlem dávat svým zaměstnancům i zákazníkům drobné dárky a pozornosti v plastových reklamních taškách s potiskem. Ve světle současného poznání však málokterá firma chce, aby bylo její logo vyobrazeno na neekologickém produktu. Proto se plastové reklamní tašky začaly nahrazovat papírovými, které mají menší dopad na životní prostředí, přičemž náklady na pořízení takové reklamní tašky jsou obdobné.

Některé společnosti však zašly ještě dál a začaly své dárky umísťovat do textilních tašek, které lze opakovaně používat na nákupy či odnos předmětů. Náklady na vytvoření textilních reklamních tašek jsou sice o něco vyšší, nicméně příjemcům slouží po mnohem delší dobu. Pokud firma navíc nechá na textilní tašky natisknout své logo, bude její značka viditelná pokaždé, když tašku někdo použije.

Výběr reklamní tašky je pouze na zadavateli

Reklamní tašky existují v mnoha desítkách variant a z různých druhů materiálů. Reklamní agentura zpravidla umožňuje tašky upravit přesně podle potřeb klienta, zvolit potřebnou velikost, natisknout logo či jiné sdělení.

Pokud vaše společnost uvažuje o vytvoření reklamní tašky na míru, kontaktujte reklamní agenturu Propaq. Její specialisté vám pomohou s výběrem ideální varianty, poskytnou veškeré informace ohledně materiálů a minimálního množství potřebného pro objednávku. Rovněž mohou poradit, jaké reklamní předměty je ideální do tašky vložit pro různé přiležitosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *