Provoněná vánoční atmosféra živým stromkem

Nikdy neuděláte chybu, pokud budete vánoční stromek nakupovat u ověřených prodejců a na známých místech, kde vám zkušení prodejci dobře poradí. Jedle například vydrží mnohem déle než smrk, vydrží asi nejdéle, ale je také samozřejmě nejdražší. Smrček je tradiční klasikou, která má své kouzlo, ale dříve opadává. Borovice je také dost trvanlivá, jen bývá o něco řidší. Záleží pouze na vašem vkusu. Nikdy si ale nekupujte stromeček, který je již připravený k odnosu a zabalený. Předejdete tak velmi nepříjemnému rozčarování doma, až po jeho rozbalení. Vždy chtějte svůj vánoční stromek vidět ze všech stran. Jen na takovém budou pěkné LED světelné řetězy, které si můžete dát i do oken, na střechy domů, na zahradu a udělat tak krásnou vánoční výzdobu.

Než si stromek odnesete a začnete zdobit

Jehličí by mělo být pěkně zelené, nemělo by být suché a větvičky nepolámané. Až si jej prohlédnete, teprve pak si jej nechte zabalit. I tuto činnost si dobře prohlédněte raději předem, samozřejmostí by měl být šetrný balící stroj, který váš vybraný vánoční stromek neponičí. Dobrou volbou může být v dnešní době i vánoční plantáže, které jsou docela rozšířené v nabídce soukromých majitelů, kde si můžete stromeček sami vybrat a sami také uřezat. Rozhodně ale nedoporučujeme vydat se do lesa s pilkou v ruce. Pokuta by mohla být opravdu velmi vysoká. K tomu pak budete potřebovat vánoční ozdoby a krásné světelné vánoční řetězy v provedení LED. Světelné vánoční řetězy venkovní i vnitřní, to je efektní exteriérová i interiérová dekorace. Z vnějšího osvětlení jsou v dnešní době nejvíce populární girlandy, světelné hvězdy nebo rampouchy, které se používají zejména k výzdobě okrajů střech a oken.

Vánoční výzdoba do bytu

Dlouhé řetězy se hodí i na zdobení stromů a keřů. Girlandy jsou již cenově dostupné a velmi oblíbené a prodávají se ve formě mřížky anebo ve formě clony. Kromě řetězů, jsou velice populární LED osvětlení, se kterými vám půjde vánoční výzdoba bytu pěkně od ruky. Takzvané light duralights šňůry se světly uvnitř se liší od vánočních řetězů v tom, že jsou v nich žárovky velmi blízko u sebe, a při pohledu z dálky tvoří souvislou linii. V nabídce je i nabídka mnoha světelných dekorací. Na parapety nebo na police jsou velmi vhodné trojúhelníkové adventní svíčky a světla vybavené malými žárovkami na koncích trubek a jsou uložené ve dvou nebo třech řádcích, které nazýváme polární záře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *