Přivolejte Vánoce do vašeho bytu!

Vánoční dekorace

Vánoční dekorace

Vánoce se rychle blíží, děti jsou už natěšené na Ježíška, všude vládne pohodová a přátelská atmosféra, jen u vás doma to pořád vypadá stejně? S těmito pár vychytávkami se váš dům promění v pohádkové Vánoce už teď.

Rozsviťte interiér

Kdo by chtěl být o vánocích po tmě bez barevných a kouzelných světýlek? Nikdo! Takže rychle z půdy vyndejte světýlka a rozvěste je po celém bytě. Můžete dokoupit blikající ozdůbky, nebo svícen, který dodá vašemu bytu nádech minulosti. Rozzařte svůj dům a zapalte všechny svíčky. Nejenže si navodíte příjemnou atmosféru, ale ještě se zahřejete.

Rozvěste sněhové vločky

Pořádnou sněhovou nadílku už jsme na ulicích už dlouho neviděli, tak proč si ji nevykouzlit v obyváku? Vyrobit papírové vločky je ta nejsnadnější věc, kterou zvládnou i vaše děti. Vy jen vezmete provázky a rozvěsíte vločky, kde se dá. A pokud se vám nelíbí ty papírové, v obchodech určitě najdete takové, které vám padnou do oka.

Pomůžou i maličkosti

Nechtějí se vám všude rozvěšovat ozdoby, omotávat zábradlí provázky, nebo jen nemáte místo na podobné serepetičky? Vůbec nevadí, protože Vánoce jdou přivolat i maličkostmi. Do mísy můžete vložit pár větviček a šišek, na talíř položit baňky, nebo dát na poličky vánoční zvířátka a andílky. Ve fantazii je meze nekladou, stačí si jen s výzdobou vyhrát a udělat sobě a své rodině radost.

Vánoce jsou časy, kdy mají být všichni šťastní a pomáhat si. A krásná výzdoba domu, tomu hodně pomůže, tak si dejte záležet, ale hlavně si to užijte. Pusťte si třeba vánoční koledy, nebo pohádku, na kterou se těšíte celý rok. A nakonec jen – Šťastné a veselé!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *