Komody z masivu

Černá komoda se šuplíky

Černá komoda se šuplíky

Taky si říkáte, že moderní domácnosti, kde je maximum otevřeného prostoru a prakticky žádný nábytek, jsou velmi působivé? Nicméně jejich obyvatelé pravděpodobně uznávají filosofii nelpění na materiálnu, protože jinak si nedokážete vysvětlit, kam uklízejí všechny potřebné věci.

Vy prostě potřebujete dostatek úložných prostor. Že je komoda něco, co má místo v domácnosti vaší babičky, která v ní skladuje pečlivě nažehlené ubrusy a sbírku háčkovaných deček? Komoda je praktická, ale doladí i vzhled ložnice nebo obývacího pokoje. A vaši potomci z ní budou nadšení: Snadno a rychle do ní uklidí veškerý nepořádek. Totiž… chtěli jsme napsat: Všechny potřebné věci, samozřejmě. Ať to budou hračky nebo školní pomůcky, prostorná komoda najde využití v pokojíčku každé věkové skupiny. A před všetečnými zraky rodičů se tam navíc mezi hromadu svetrů možná ukryje i nějaké to tajemství.

Snesete-li tradiční dekor dřeva nejvýše na chalupě, u moderních komod máte na výběr v mnoha barevných možnostech. A k tomu navíc i s efektním podsvícením. Až budete za tmavých zimních rán v polospánku hledat potřebné svršky, zatímco jste si ještě nestačili dát kávu, určitě se vám bude zdroj světla hodit.

A nebojíte-li se podrobit svou pořádkumilovnost a trpělivost, až budete rodině po milionté páté vysvětlovat, že se otevírá za rukojeť a nikoli ohmatáváním všude okolo, ostré zkoušce, přichystali si pro vás výrobci nábytku také působivé komody prosklené.

Pro vyznavače tradice jsou tu zase rustikálně laděné modely, které navíc místo tradičních zásuvek efektně doplní proutěné košíky. A krásné vyřezávané varianty s patinou vás zase obratem v čase přenesou o pár (desítek) let zpátky. Buchty stejně nikdo neumí tak nadýchané jako vaše babička, když jste byli malí.

Spolehlivě se navíc všude vejdou: Od těch malých, které mají třeba jen dvě zásuvky, k XXL dvoudveřovým verzím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *