Jak na moderní dětský pokoj

Prostorný dětský pokoj

Prostorný dětský pokoj

Většina rodičů mění vzhled dětského pokoje minimálně čtyřikrát za život. Děti rostou a s nimi také vzrůstají nároky na vybavení jejich království. Každá maminka očekává příchod svého miminka s velkou parádou. Chce pro něj ten nejsladší pokoj, i když si z něj kojenec příliš moc neodnese. Některé rodiny ovšem dětský pokoj pro kojence vůbec nezřizují a rovnou nakupují nábytek, který dítě využije v prvních letech svého života. V dnešní době neomezených možností, existuje nepřeberné množství motivů, druhů a stylů nábytků, které zdobí moderní dětské pokojíčky, je pouze na vás, jak svému dítěti pokoj vybavíte.

 

 

Vyberou si holky i kluci

Moderní dětské pokojíčky jsou koncipovány spíše do říše pohádek novodobých hrdinů animovaných filmů a seriálů. V dnešní době snadno seženete i doplňky s těmito motivy, jakými jsou například ložní soupravy či židle nebo stoly. Dětský pokoj pro dítě od 1 do zhruba 4 let si žádá pouze velký herní prostor, stůl, židli a samozřejmě kvalitní postel. Skvěle vám poslouží úložné boxy na hračky, které se většinou i designově hodí do daného prostoru. Stačí pouze minimum nábytku na vyplnění prostoru. Zdi můžete například vyzdobit tapetami se stejnojmennými hrdiny animovaných pohádek. Na své si přijdou jak děvčata, tak chlapci. Velmi zajímavě a moderně působí i různé koberce na hraní, kterými můžete pokoj ještě více zútulnit. To nejdůležitější, na co musíte dávat pozor je samozřejmě bezpečí vašich dětí, tudíž si vybírejte pouze nábytek bez ostrých hran a nezapomínejte ani na různé bezpečnostní pojistky.

Škola volá!

Pro budoucí předškoláky je vhodné zrekonstruovat dětský pokoj na pokoj studentský. Kvalitní psací stůl a židle jsou jedny z nejdůležitějších věcí pro vaše ratolesti. Mnoho dětí v tomto věku touží po modernizaci jejich stávajícího pokoje, jednoduše z něj vyrostou. Najednou se jim přestanou líbit zvířátka na zdích a zatouží po vesmírných lodích či motorkách. Dívky zase mohou potěšit květinové tapety. Pro předškolní a školou povinné děti se hodí pokoj vybavit tak, aby se dal využívat, po nejdéle možnou dobu studentského života. Při výběru nábytku dbejte vždy na jeho kvalitu a dlouhou životnost. Ušetříte starosti sobě i svým nejmenším.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *